Farské oznamy v týždni od 11. apríla do 17. apríla 2011

Kvetná nedeľa

Nedeľa utrpenia Pána

+rodičia Martin a Mária Janíkovci a synovia Ján a Jozef

• Na budúcu nedeľu bude zbierka na mládež.
  • Chcem vás poprosiť o milodary na kvetinovú výzdobu na Veľkonočné obdobie.
  • V utorok bude sv. omša v Šipiciach spojená s vysluhovaním sviatosti pomazania chorých. Tých, ktorí chcú prijať túto sviatosť, budem spovedať pred sv. omšou.
  • V stredu bude sv. omša v Teranoch spojená s vysluhovaním sviatosti pomazania chorých. Tých, ktorí chcú prijať túto sviatosť, budem spovedať pred sv. omšou.
  • V piatok nebude sv. omša ani v Teranoch, ani v Šipiciach, pretože ideme spovedať do  dekanátu pred sviatkami.
  • Prosím, nahláste mi do budúcej nedele vašich chorých a starších ľudí, ktorí nemôžu prísť do kostola a chcú prijať sviatosti, aby som ich mohol navštíviť a vyslúžiť im tieto sviatosti v čase, na ktorom sa dohodnem s príbuznými.
  • Spoločná sv. spoveď pred Veľkou nocou bude v našej farnosti v pondelok 18. apríla v Teranoch i Šipiciach od 16.00 hod. do 17.00 hod.
  • Kvetnou nedeľou začína Veľký týždeň. Sv. omša v Šipiciach i v Teranoch začne slávnostným vstupom na pamiatku Pánovho vstupu do Jeruzalema, pri ktorej požehnáme ratolesti.
  • Farnosť Sebechleby pripravuje svoju účasť na púti Rádia Lumen do Krakova do Sanktuária Božieho Milosrdenstva dňa 15. mája 2011. Ak máte záujem pridať sa k týmto pútnikom, môžete sa čím skôr nahlásiť u mňa, aby som vedel nahlásiť počet.
  • Na upozornenie farskou radou vás chcem poprosiť, aby ste v Šipiciach využívali možnosť sv. spovede počas týždňa a nie v nedeľu, aby som stíhal slúžiť sv. omšu v čase medzi odchodmi autobusov.
  • Prosím o zorganizivanie brigády na úpravu terénu vedľa kostola v Teranoch.