Farské oznamy v týždni od 17. októbra do 23. októbra 2011

Dvadsiata deviata  nedeľa v cezročnom období

Sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka,spomienka

Sv. Lukáša, evanjelistu,sviatok

Tridsiata nedeľa v cezročnom období

Tridsiata nedeľa v cezročnom období

+Michal Valocka, 10. výr.

• V dnešnú nedeľu je tradičná mesačná zbierka pre potreby farnosti.
  • Pri dnešnej hodovej slávnosti je farská ofera.
  • Dnes popoludní o 15.00 hod. bude v kostole v Teranoch vyložená Sviatosť Oltárna na poklonu spojená s ďakovnou pobožnosťou.
  • Od pondelka do piatku budem na duchovných cvičeniach. Sv. omše od stredy do soboty vo farnosti nebudú. V prípade potreby zaopatrenia sv. sviatosťami či pohrebu kontaktujte prosím pána farára z Dudiniec.
  • Od pondelka do štvrtka bude v našom dekanáte putovať relikvia sv. Cyrila. Na rozpise si môžete pozrieť čas, v ktorom sa bude nachádzať na jednotlivých miestach. Do Dudiniec bude privezená v utorok o 14.00 hod., o 16.00 hod. tam bude sv. omša a po nej budú relikvie prevezené do Sebechlieb.
  • Na budúcu nedeľu bude sv. omša v Teranoch ráno o 8.00 hod., pretože o 10.30 hod. sa zúčastním ako hosť na slávnostných službách Božích v evanjelickom kostole v Teranoch pri oslave 200 výročia posviacky tohto chrámu.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na misie.