Farské oznamy v týždni od 18. októbra do 24. októbra 2010

+starí rodičia Dráboví a Cútoví

SV. LUKÁŠA, EVANJELISTU, slávnosť

30. nedeľa v cezročnom období

+Johana Foltánová, 10 výr.

• V dnešnú nedeľu je zbierka na misie.
  • Vyjadrujem úprímné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí prispeli potravinovými darmi pre poteby kňazského seminára v Badíne.
  • Tento týždeň od pondelka do piatku nebudem vo farnosti, nakoľko idem na duchovné cvičenia. V prípade pohrebu alebo potreby zaopatriť sv. sviatosťami kontaktujte prosím pána farára z Dudiniec, t.č.: 5583267.
  • V nasledujúcu nedeľu 24. októbra budeme v Teranoch sláviť slávnosť patróna sv. evanjelistu Lukáša. Hodovú sv. omšu o 10.30 hod. bude celebrovať dp. Michal Baláž, správca farnosti Dudince.
  • S radosťou vám oznamujem, že od dnešnej nedele funguje webová stránka našej farnosti www.terany.fara.sk, na ktorej nájdete základné informácie o našej farnosti, exkurz dejín, farské oznamy či fotografie týkajúce sa života farnosti. Vyjadrujem úprimné poďakovanie Petrovi Kováčovi, ktorý zabezpečil fungovanie tejto stránky.

www.terany.fara.sk