Farské oznamy v týždni od 19. decembra do 25. decembra 2011

+manžel Ján a jeho rodičia

+Vlasta Lukáňová

NARODENIE PÁNA,slávnosť

Za Božiu pomoc pre bratov kňazov,  bohoslovcov a za nové povolania

Za Božiu pomoc pre rodinu a farníkov

+Mária Filipová, 10. Výr.

+sestra Magda a brat Anton

NARODENIE PÁNA,slávnosť

Za ružencové bratstvo v našej farnosti

• Na prikázaný sviatok Slávnosť Narodenia Pána bude tradičnávianočná farská ofera.
  • pondelok 19. decembra bude v našej farnosti spoločná sv. spoveď v Teranoch aj Šipiciach  od 16.00 do 17.00 hod. Prosím využite túto možnosť na dobrú sv. spoveď, keď budete mať k dispozícii aj iných kňazov z nášho dekanátu.
  • Vo štvrtok o 17.00 hod. bude v kostole v Teranoch stretnutie detí, ktoré bude zamerané na prípravu „Dobrej noviny“ v našej farnosti a vystúpenia detí na Vianoce.
  • Vo štvrtok 22. decembra si môžete vyzdvihnúť Betlehemské svetlo po sv. omši v kostole v Šipiciach a v piatok 23. decembra po sv. omši v kostole v Teranoch.
  • Prosím, aby ste sa dohodli na predvianočnom upratovaní a vianočnej výzdobe kostola v Teranoch. Už vopred ďakujem za vašu službu.
  • Prosím vás o pomoc pri predvianočnom upratovaní a vianočnej výzdobe kostola v Šipiciach, ktoré bude v piatok od 9.00 hod. Už vopred ďakujem za vašu službu.
  • Vzadu je zoznam, do ktorého sa ešte dnes môžete prihlásiť pokiaľ máte záujem, aby k vám prišli koledníci Dobrej noviny. Výťažok zbierky Dobrej noviny je určený ľuďom v Afrike.
  • Koledníci Dobrej noviny prídu do vašich príbytkov v nedeľu na Slávnosť Narodenia Pána v Teranoch, Patkôši a Dvorníkoch a v pondelok na Sviatok sv. Štefana v Hontianskych Tesároch, Šipiciach, Báčovciach a Drážovciach.
  • Prosím, nahláste mi starých a chorých ľudí, ktorí nemôžu prísť do kostola na predvianočnú sv. spoveď. Prídem im vyslúžiť sviatosti do ich príbytkov podľa dohody s príbuznými počas tohto týždňa.