Farské oznamy v týždni od 26. marca do 1. apríla 2012

+rodičia Jozef a Albína Ďurdíkovci

KVETNÁ NEDEĽA ČIŽE NEDEĽA UTRPENIA PÁNA

Za zdravie a Božiu pomoc pre Marcelku

• Na budúcu nedeľu bude Dvadsiaty siedmy medzinárodný deň mládeže spojený so zbierkou na mládež.
  • Kto koná pobožnosť krížovej cesty pred riadne ustanovenými zastaveniami, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.
  • V utorok bude sv. omša v Šipiciach o 16.15 hod. spojená s vysluhovaním sviatosti pomazania chorých. Tých, ktorí chcú prijať túto sviatosť, budem spovedať pred sv. omšou v pondelok a v utorok.
  • V stredu bude sv. omša v Teranoch o 16.30 hod. spojená s vysluhovaním sviatosti pomazania chorých. Tých, ktorí chcú prijať túto sviatosť, budem spovedať pred sv. omšou v pondelok a v stredu.
  • V piatok bude sv. omša v Teranoch ráno o 8.00 hod. nakoľko večer spovedáme v dekanáte podľa rozpisu.
  • V piatok o 17.30 hod. bude vo fare stretnutie detí.
  • Kvetnou nedeľou začína Veľký týždeň. Sv. omša v Šipiciach i v Teranoch začne slávnostným vstupom na pamiatku Pánovho vstupu do Jeruzalema, pri ktorom požehnáme ratolesti.
  • Spoločná sv. spoveď bude v našej farnosti v kostole v Teranoch i Šipiciach v pondelok Veľkého týždňa 2. apríla od 16.00 do 17.00 hod. Spovedanie v ostatných farnostiach nášho dekanátu môžete nájsť na nástenke.
  • Prosím, nahláste mi vašich chorých a starších ľudí, ktorí nemôžu prísť do kostola a chcú prijať sviatosti, aby som ich mohol navštíviť a vyslúžiť im tieto sviatosti.