Farské oznamy v týždni od 1. decembra do 7. decembra 2014

Druhá adventná nedeľa

Za zdravie a Božiu pomoc pre Máriu pri životnom jubileu

Sv. Františka Xaverského, kňaza, sviatok

+kňazi a biskupi nášho biskupstva

Za zdravie a Božiu pomoc pre Editu

Druhá adventná nedeľa

+manžel Ján Straka

·         Dnes je jesenná zbierka na charitu.

·         Oznam z Diecéznej charity Banská Bystrica: touto cestou a v dnešný deň, kedy začíname adventné obdobie a v celej Cirkvi je zbierka pre charitu, Vám chceme poďakovať za vašu pomoc či už materiálnu, finančnú a duchovnú. Počas celého roka ponúkame ľuďom bez domova ošatenie, teplé jedlo, osobnú hygienu, sociálne poradenstvo a pomoc v ťažkých životných situáciách a to nielen jednotlivcom, ale aj celým rodinám s deťmi. Tieto naše služby využíva približne 11 500 ľudí ročne.

·         Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať budem pred sv. omšami počas týždňa do štvrtku. V kostole v Šipiciach bude sv. omša vo štvrtok o 16.15 hod. spojená s prvopiatkovou pobožnosťou. V kostole v Teranoch bude sv. omša v piatok o 16.00 hod. spojená s prvopiatkovou pobožnosťou.

·         V sobotu 6. decembra sa uskutoční celodenná pešia púť k Nepoškvrnene počatej Panne Márií z Krupiny do Rykynčíc. Podrobné informácie nájdete na nástenke.

·         V piatok a v sobotu nebudem vo farnosti nakoľko dávam duchovnú obnovu pre dievčatá u Milosrdných sestier Svätého kríža v Cerovej. V prípade potreby kňaza kontaktujte prosím pána farára z Dudiniec.