Farské oznamy v týždni od 13. januára do 19. januára 2014

+Irena Fekiačová

Za zdravie a Božiu pomoc pre Dominika

Druhá nedeľa v cezročnom období

+Emília a Gejza Karoví, vnučka Monika a za zdravie a Božiu pomoc živej rodine.

+manželia Lackoví

Druhá nedeľa v cezročnom období

+Viliam Stecík, 20. výr.

·         Dnes sa končí Vianočné obdobie a začína Obdobie cez rok.

·         Od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Počas tohto obdobia bude po sv. omšiach krátka pobožnosť s týmto úmyslom.

·         Na budúcu nedeľu 19. januára 2013 sa uskutočnia v našej farnosti voľby členov Farskej pastoračnej rady. Právo voliť má každý katolík, ktorý dosiahol 16. rok života a patrí do farnosti. Právo byť zvolený má každý katolík po dosiahnutí 18. roku života, patrí do farnosti a je ochotný plniť úlohy vyplývajúce z členstva vo Farskej pastoračnej rade. Každý člen farnosti, ktorý má právo voliť, dostane dnes volebný lístok, do ktorého podľa svojho uváženia vypíše svojich troch kandidátov na túto funkciu. Dnes alebo v deň volieb odovzdá svoj volebný lístok do pripravenej schránky. Hlasy spočíta volebná komisia v zložení: pán Peter Majdák, pani Danka Kohútová a pani Katarína Moravíková. Prosím, neuvádzajte medzi svojich kandidátov členov ekonomickej rady.

·         Sekcia pre mládež pozýva mladých od veku 18 rokov na Diecézny ples mládeže, ktorý sa tento krát bude konať v Žiari nad Hronom sobotu 1. februára 2014. Účastnícky poplatok je pre študentov 20 eur a pre pracujúcich 25 eur. Registračný formulár a viac informácií nájdete na www.dcmmajak.sk.