Farské oznamy v týždni od 14. decembra do 20. decembra 2020

Štvrtá adventná nedeľa

Úmysel svätej ombše

+rodina Maruniaková

+bratia, sestra, rodičia a starí rodičia

Štvrtá adventná nedeľa

+Peter Majdák, 1. výr.

·       Pred Vinocami nebudeme organizovať tradičné spoločné spovedanie vo farnostiach dekanátu. Preto vás prosím, využívajte možnosti spovede pred sv. omšami prípadne po nich počas celej adventnej doby.

·       Deviatnik „Svätá rodina hľadá prístrešie“, ktorý začína 15. decembra, môžete v tomto roku konať individuálne vo svojich rodinách.

·       Vo štvrtok 17. decembra začína druhá časť adventného obdobia, ktorá je obdobím bezprostrednej prípravy na Vianoce.

·       Vzadu v kostole je zoznam, do ktorého sa môžete prihlásiť pokiaľ máte záujem, aby k vám prišli koledníci Dobrej noviny. V tomto ročníku ožije tradícia koledovania pod oblokmi. Pripravené sú usmernenia, ktoré budú zaisťovať bezpečný a zodpovedný priebeh koledovania pre koledníkov aj pre navštívené rodiny. Vážime si štedrosť každej rodiny, ale toho roku koledujeme bez občerstvenia u navštívených rodín. Pokiaľ chcete obdarovať koledníkov, možete im pripraviť balíček, ktorý si budú môcť vziať so sebou. Výťažok zbierky Dobrej noviny je určený na pomoc ľuďom v Afrike.

·       V utorok 22.12. dopoludnia od 09.00 hod. prosím o pomoc pri upratovaní a výzdobe kostola v Šipiciach.