Farské oznamy v týždni od 14. septembra do 20. septembra 2015

Dvadsiata štvrtá nedeľa v cezročnom období

Povýšenie sv. Kríža, sviatok

+Juraj Daniš

SEDEMBOLESTNEJ PANNY MÁRIE, PATRÓNKY SLOVENSKA, slávnosť

Sv. Kornélia, pápeža, a Cypriána, biskupa, mučeníkov, spomienka

Poďakovanie za úrodu

Za zdravie a Božiu milosť pre Máriu pri dosiahnutí občianskej dospelosti

Na úmysel biskupa

Dvadsiata piata nedeľa v cezročnom období

SEDEMBOLESTNEJ PANNY MÁRIE, PATRÓNKY SLOVENSKA, slávnosť

+Igor Orem

+pani Merková

Dvadsiata piata nedeľa v cezročnom období

+manžel Ján, rodičia z oboch strán a vnučka Lucia

·         V utorok máme slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska. Sv. omše budú ako v nedeľu.

·         Vo štvrtok 17. septembra máme spoločné kňazské rekolekcie banskobystrickej diecézy so začiatkom sv. omšou o 9.30 hod. v Kňazskom seminári sv. Františka Xaverského v Badíne.

·         V tomto týždni sú jesenné kántrové dni v stredu, piatok a sobotu. Záväzný je len jeden deň. Obsah jesenných kántrových dní je poďakovanie za úrodu. Sv. omšu s týmto formulárom budeme sláviť v piatok v kostole v Teranoch.

·         Pozývame všetkých na chválový koncert v podaní kapely ESPÉ, ktorý sa uskutoční v piatok 18. septembra 2015  od 18:00 hod. v kultúrnom dome v Teranoch. Bližšie informácie môžete nájsť na nástenke a na webovej stránke našej farnosti.

·         V sobotu 19. septembra o 18.30 hod vás pozývame na koncert do kostola v Sebechleboch v podaní Hany Servickej, speváčky ľudových a náboženských piesní. Vstupné je dobrovoľné a použité bude na opravu kostola.

·         V nedeľu 20. septembra bude v Bratislave Národný pochod za život. Záujemcovia nech sa prihlásia najneskôr dnes. Cena za miesto v autobuse je 2,-€ na osobu. Odchod autobusu je o 7.00 hod. z Krupiny. Viac informácií na www.pochodzazivot.sk

·         Do konca septembra mi prosím nahláste deti, ktoré chcú ísť v tomto školskom roku na prvé sv. prijímanie v našej farnosti.