Farské oznamy v týždni od 15. februára do 21. februára 2016

Za zdravie a Božiu pomoc pre Júliu pri životnom jubileu

Za zdravie a Božiu pomoc pre Vladimíra

Druhá pôstna nedeľa

·         Dnes je jarná zbierka na charitu.

·         Dnes popoludní o 15.00 hod. bude v kostole v Teranoch vyložená Sviatosť Oltárna na poklonu spojená s modlitbou Korunky k Božiemu Milosrdenstvu.

·         V tomto týždni sú jarné kántrové dni v stredu, v piatok a v sobotu. Záväzný je iba jeden deň. Ich obsahom je príprava na pokánie a sviatosť zmierenia a činorodá láska k blížnemu. V stredu bude v Teranoch formulár sv. omše Za odpustenie hriechov a v piatok Za dar lásky.

·         Pobožnosť Krížovej cestybude v kostole v Teranoch bývať pol hodinu pred svätou omšou v piatok a v nedeľu.  V Šipiciach bude krížová cesta vo štvrtok o 16.00 hod. Kto koná pobožnosť pred riadne ustanovenými zastaveniami, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

·         Srdečne všetkých pozývame na otvorené stretnutie spoločenstva Terany spojené s modlitbou chvál, ktoré sa uskutoční v sobotu 20. februára v kultúrnom dome v Hontianskych Tesároch o 18.30 hod. s hosťom Richardom Vašečkom. Pozývame aj rodiny s deťmi, o ktoré bude postarané v detskom kútiku.

·         Farnosť Krupina v spolupráci s CK LYMOS-TURIST v dňoch 2. – 7. mája pozývajú na 6-dňovú púť do Malopoľska a Spiša. Cena púte za osobu 239 €. Podrobné informácie nájdete na nástenke.

farský administrát or