Farské oznamy v týždni od 16. marca do 22. marca 2015

+Jozef Majdák

Piata pôstna nedeľa

Za zdravie a Božiu pomoc pre Marcelku

·        Vo štvrtok na slávnosť sv. Jozefa sme pozvaní na slávnostnú sv. omšu o 10.30 hod. do Sebechlieb. Hlavným celebrantom bude d. p. Ľubomír Grega, špirituál Kňazského seminára v Badíne.

·        Spoločná sv. spoveďbude v našej farnosti v kostole v Teranoch i Šipiciach v pondelok 23. marca od 16.00 do 17.00 hod. Spovedanie v ostatných farnostiach nášho dekanátu môžete nájsť na nástenke.

·        Prosím, nahláste mi vašich chorých a starších ľudí, ktorí nemôžu prísť do kostola a chcú prijať sviatosti, aby som ich mohol navštíviť a vyslúžiť im tieto sviatosti.

·        Pobožnosť Krížovej cestybude v kostole v Teranoch bývať pol hodinu pred svätou omšou v pondelok, v piatok a v nedeľu.  V Šipiciach bude krížová cesta v utorok o 16.00 hod. Kto koná pobožnosť krížovej cesty pred riadne ustanovenými zastaveniami, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

·        Pre všetkých mladých, ktorí chcú prijať Pánovo pozvanie vydať sa s Ním na cestu, ktorá je podľa slov Svätého Otca Františka, napriek všetkým výzvam cestou opravdivého šťastia, pripravujeme Kvetný víkend. Pozývame vás na diecézne stretnutie mladých z celej diecézy, bude sa konať cez víkend v dňoch od 27. - 29. marca 2015 v Banskej Bystrici. Čakajú vás zaujímaví hostia, ešte zaujímavejšie témy. Registrovať sa je možné na stránke www.dcmmajak.skdo 20. 3. alebo až priamo na mieste. Viac informácií nájdete na webovej stránke.