Farské oznamy v týždni od 17. decembra do 23. decembra 2012

Štvrtá adventná nedeľa

+Mária Filipová

Štvrtá adventná nedeľa

·        V pondelok 17. decembra začína druhá časť adventného obdobia, ktorá je obdobím bezprostrednej prípravy na Vianoce.

·        Na nástenke je vyvesený čas spovedania pred Vianocami v jednotlivých farnostiach krupinského dekanátu. U nás bude spoločná spoveď v pondelok 17. decembra. Prosím, nahláste mi veriacich, ktorí nemôžu prísť do kostola na predvianočnú sv. spoveď. Prídem im vyslúžiť sviatosti do ich príbytkov podľa dohody s príbuznými.

·        V piatok po sv. omši cca o 17.15 hod. bude vo fare stretnutie detí, ktoré bude zamerané na prípravu „Dobrej noviny“ v našej farnosti a vystúpenia detí na Vianoce.

·        Vzadu v kostole je zoznam, do ktorého sa môžete prihlásiť pokiaľ máte záujem, aby k vám prišli koledníci Dobrej noviny na Narodenie Pána v utorok 25. decembra popoludní. Výťažok zbierky Dobrej noviny je určený na pomoc ľuďom v Afrike.

·        Od piatku 21. decembra do nedele 23. decembra bude v našej farnosti v kostole v Teranoch prebiehať duchovná obnova, ktorú bude viesť vdp. Marek Martiška. Bližší program je na nástenke.

·        Prosím vás o pomoc pri predvianočnom upratovaní a vianočnej výzdobe kostola v Šipiciach, ktoré bude v sobotu od 9.00 hod. Už vopred ďakujem za vašu službu.

·        Prosím vás o pomoc pri predvianočnom upratovaní a vianočnej výzdobe kostola v Teranoch, ktoré bude podľa vašej dohody. Už vopred ďakujem za vašu službu.

·        Vo nedeľu 23. decembra si môžete vyzdvihnúť Betlehemské svetlo po sv. omši v kostole v Šipiciach i v kostole v Teranoch.