Farské oznamy v týždni od 18. augusta do 24. augusta 2014

Dvadsiata nedeľa v cezročnom období

+Ondrej Priadka, 1. výr, manželka a syn Marián

Sv. Bernarda, opáta a učiteľa Cirkvi, spomienka

Za Božiu pomoc pri operácii pre Ľubicu a za zdravie a Božiu pomoc pre jej rodinu

Panny Márie Kráľovnej, spomienka

Vigília

.

Dvadsiata prvá nedeľa v cezročnom období

Dudince

+manžel Ján

Sv. Pia X., pápeža, spomienka

HT

Dvadsiata prvá nedeľa v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre manželov Jána a Annu

·         Od utorka 19. augusta do piatku 22. augusta sa bude v našom dekanáte konať denný tábor pre deti. V utorok je program vo farnosti Hontianske Nemce, v stredu 20. augusta u nás, vo štvrtok v Senohrade a v piatok v Dudinciach. Každý deň je program od 9.00 hod do približne 15.00 hod., treba zabezpečiť deťom stravu a pitie. Na piatok je potrebné nahlásiť počet detí kvôli kúpalisku. Prosím, aby sa mi nahlásili deti, ktoré majú záujem o túto aktivitu. Tábor sa koná v prípade priaznivého počasia.

·         Od štvrtku do soboty nebudem vo farnosti, nakoľko dávam duchovné cvičenia vo Vrícku. V prípade potreby kňaza, obráťte sa prosím na pána farára do Dudiniec.

·         Na budúci týždeň sme pozvaní na púť do Dudiniec z príležitosti titulu kostola Panny Márie Kráľovnej pokoja a 20.teho výročia posvätenia chrámu. Program púte, ktorá začína v stredu, je na nástenke. V nedeľu o 10.00 hod. bude slúžiť slávnostnú sv. omšu Mons. Branislav Koppal, generálny vikár našej diecézy.