Farské oznamy v týždni od 20. januára do 26. januára 2014

Druhá nedeľa v cezročnom období

Za jednotu kresťanov

+rodina Kukučková

Sv. Františka Saleského, biskupa a učiteľa Cirkvi,spomienka

+rodičia Anna a Juraj a brat Štefan

Obrátenie sv. Pavla, apoštola, sviatok

+Valika, Imrich, Andrej

Tretia nedeľa v cezročnom období

Sv. Agnesy, panny a mučenice, spomienka

+Michal a Ján

+Ján

Tretia nedeľa v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre Annu a jej deti

·         Od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Počas tohto obdobia bude je sv. omšiach krátka pobožnosť s týmto úmyslom.

·         V dnešnú nedeľu 19. januára 2013 sa uskutočňujú v našej farnosti voľby členov Farskej pastoračnej rady. Právo voliť má každý katolík, ktorý dosiahol 16. rok života a patrí do farnosti. Právo byť zvolený má každý katolík po dosiahnutí 18. roku života, patrí do farnosti a je ochotný plniť úlohy vyplývajúce z členstva vo Farskej pastoračnej rade. Dnes odovzdajte svoj volebný lístok do pripravenej schránky. Hlasy spočíta volebná komisia v zložení: pán Peter Majdák, pani Danka Kohútová a pani Katarína Moravíková. Prosím, neuvádzajte medzi svojich kandidátov členov ekonomickej rady.

·         Prosím rodičov prvoprijímajúcich detí, aby sme sa budúcu nedeľu stretli po sv. omši v kostole v Teranoch.

·         Sekcia pre mládež pozýva mladých od veku 18 rokov na Diecézny ples mládeže, ktorý sa tento krát bude konať v Žiari nad Hronom sobotu 1. februára 2014. Účastnícky poplatok je pre študentov 20 eur a pre pracujúcich 25 eur. Registračný formulár a viac informácií nájdete na www.dcmmajak.sk.

·         Farnosť Hontianske Nemce nás pozýva na Farský ples v sobotu 1. februára o 19.00 hod. v kultúrnom stredisku v Hontianskych Nemciach. Vstupné je 15,-€. Prihlásiť sa môžete do piatku 24. januára.