Farské oznamy v týždni od 22. augusta do 28. augusta 2016

Dvadsiata prvá nedeľa v cezročnom období

Panny Márie Kráľovnej, spomienka

Sv. Bartolomeja, apoštola, sviatok

Sv. Monika, spomienka

Dvadsiata druhá nedeľa

v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre dcéru Rózku a Františka

Dvadsiata druhá nedeľa

v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre Jána pri životnom jubileu 50 rokov

·         Farnosť Dudince pozýva na autobusový pútnicky zájazd do Ríma a Assisi 9.10-13.10.2016 v cene 203€. Záujemcom budú bližšie informácie ešte poskytnuté.

·         V sobotu 3. septembra od 13.00 hod. na amfiteátri v Dudinciach vás spoločenstvo SION v spolupráci s farnosťou Terany a projektom GODZONE pozývajú na HONTFEST. Je to kresťanský festival zameraný na prinášanie atmosféry neba medzi ľudí - budovanie bratských vzťahov a velebenie Boha "celým telom". Festivalom chceme priniesť do povedomia ľudí v regióne Hont chválovú kultúru, ktorá, ako veríme, môže pomôcť k budovaniu zdravých medziľudských vzťahov, postavených na kresťanských princípoch, ako aj živej spolupráce medzi kresťanskými cirkvami a denomináciami. Bližšie informácie sú na nástenke a na  stránke www.hontfest.skKto by chcel finančne podporiť túto akciu, môže svoj milodar vložiť do označenej pokladničky vzadu v kostole.

·         Do soboty 27. augusta nebudem vo farnosti. V prípade potreby kňaza, obráťte sa prosím na pána farára do Dudiniec.