Farské oznamy v týždni od 27. januára do 2. februára 2014

Tretia nedeľa v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre mamu Jarku

+Mária Vilhemová, dcéra Mária, rodičia a starí rodičia

Sv. Jána Bosca, kňaza,spomienka

+Vlasta Lukáňová

Na úmysel biskupa

Obetovanie Pána, sviatok

Sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi, spomienka

Za zdravie a Božiu pomoc pre Pavlínku

+Štefan

Obetovanie Pána, sviatok

+Elena Dekická

·        Prosím rodičov prvoprijímajúcich detí, aby sme sa dnes stretli po sv. omši v kostole v Teranoch.

·        V nedeľu máme sviatok Obetovania Pána, prosím nezabudnite si priniesť sviece na požehnanie.

·        Voľby do farskej pastoračnej rady konané minulý týždeň v našej farnosti prebehli podľa pravidiel, ktoré boli vopred ohlásené a spĺňajú predpisy štatútu vydaného diecéznym biskupom. Vrátilo sa 94 platných volebných lístkov. Volebná komisia spočítala hlasy. Na základe osobného rozhovoru so zvolenými farníkmi oznamujem, že mandát na tri roky do Farskej pastoračnej rady  prijali títo farníci: Janka Klapalová, Katarína Terenová, Zita Mihalovicová, Peter Majdák, Katarína Moravíková, Peter Kúš a Hana Hüvös Ivaničová. Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 10.30 hod. v kostole v Teranoch zložia členovia predpísaný sľub a odovzdám im dekrét o ich členstve v tejto inštitúcii.

·        Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili volieb a tiež zvoleným farníkom, že prijali túto úlohu pre dobro nášho spoločenstva. Vyprosujem vám všetkým hojnosť Božích milostí v službe.