Farské oznamy v týždni od 27. mája do 2. júna 2019

Za zdravie a Božiu pomoc pre Františka a Žofku s rodinami

Siedma veľkonočná nedeľa

+Albín a Anna Klimentoví a rodiny Janková Klimentová

·         Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá.

·         Pondelok, utorok a streda sú prosebné dni, počas ktorých prosíme za úrodu. Formulár sv. omše V čase sejby budeme mať v utorok v Šipiciach.

·         Vo štvrtok je prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána.

·         Od piatku začína Novéna k Duchu Svätému, ktorú sa budeme modlievať po každej svätej omši.

·         V piatok 31. mája bude v kostole v Šipiciach celodenná adorácia Najsvätejšej sviatosti Oltárnej so začiatkom o 10.00 hod. Ukončenie adorácie so sviatostným požehnaním bude o 16.00 hod. a potom sv. omša. Prosím vás, aby ste podľa možnosti prichádzali na adoráciu počas dňa.

·         Od piatku 31. mája do nedele 2. júna budú naši birmovanci na stretnutí na Močiari pri Banskej Štiavnici. Prosím, sprevádzajme ich svojimi modlitbami.

·         Dňa 1. júna si v našej farnosti vyslúžia sviatosť manželstva Slavomír Didi, ktorý pochádza z farnosti Terany a Lea Kováčová, ktorá pochádza z evanjelického cirkevného zboru v Lišove.  Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

·         V sobotu 8. júna budeme mať farskú púť na horu Živčákovú na Turzuvke. Odchod autobusu bude ráno o 7.00 hod. a cena je 15,-€. Záujemci sa môžu prihlásiť u mňa alebo u pani Štefánikovej.