Farské oznamy v týždni od 5. januára do 11. januára 2015

Štvrtok po Zjavení Pána

+Elena Dekická, 1. výr.

Krst Krista Pána, sviatok

·         Dnes popoludní o 15.00 hod. bude v kostole v Teranoch vyložená Sviatosť Oltárna na poklonu na prvú nedeľu v mesiaci spojená s modlitbou Korunky k Božiemu Milosrdenstvu.

·         V utorok, na prikázaný sviatok Slávnosť Zjavenie Pána, budú sv. omše ako v nedeľu.

·         Pri sv. omšiach na slávnosť Zjavenia Pána požehnám trojkráľovú vodu a kriedu, ktoré si budete môcť vziať do svojich príbytkov.

·         Pokiaľ máte záujem o požehnanie domu v čase po slávnosti Zjavenia Pána, prosím oslovte ma osobne, aby som sa vedel s vami dohodnúť na čase, v ktorom navštívim váš príbytok.

·         Farský úrad Hontianske Nemce, Vás srdečne pozýva dňa 17.januára na Farský Ples, ktorý sa uskutoční v Kultúrnom stredisku, v Hontianských Nemciach, so začiatkom o 19:00 hod. Cena vstupenky je 15€. Podrobnejšie informácie nájdete na webovej stránke farnosti Hontianske Nemce a na plagáte na nástenke.

·         V nedeľu, na sviatok Krstu Krista Pána, sa končí Vianočné obdobie a začína Obdobie cez rok.

·         Na poslednej farskej rade sme prijali ponuku od pani Jarky Dodokovej, že bude upratovať kostol v Teranoch. Nateraz rušíme skupiny, ktoré sa striedali pri upratovaní.