Farské oznamy v týždni od 7. septembra do 13. septembra 2015

Dvadsiata tretia nedeľa v cezročnom období

Sv. Marka Križina, Melichara Grodzieckého a Štefana Pongrácza, kňazov a mučeníkov, spomienka

+Emília Kováčová, 20. výr., manžel a brat Imrich

+Helena Paučová, 1. výr. a dcéry

Najsvätejšieho mena Panny Márie, ľubovoľná spomienka

Na úmysel biskupa

Dvadsiata štvrtá nedeľa v cezročnom období

+rodičia Teťákoví, ich synovia Ľudovít a Ján a nevesta Anežka

NARODENIE PANNY MÁRIE, slávnosť

+rodičia z oboch strán

Poďakovanie za 70 rokov života a Božiu pomoc v chorobe

NARODENIE PANNY MÁRIE, hodováslávnosť

·         Dnes bude v kostole v Teranoch o 15.00 hod. vyložená Sviatosť Oltárna na pobožnosť na prvú nedeľu v mesiaci spojenú s korunkou k Božiemu milosrdenstvu.

·         Nasledujúcu nedeľu 13. septembra bude v Šipiciach slávnostná sv. omša z príležitosti titulu kostola Narodenia Panny Márie, ktorú bude celebrovať dp. Daniel Markovič.

·         Pozývame všetkých na chválový koncert v podaní kapely ESPÉ, ktorý sa uskutoční v piatok 18. septembra 2015  od 18:00 hod. v kultúrnom dome v Teranoch. Bližšie informácie môžete nájsť na nástenke a na webovej stránke našej farnosti.

·         V nedeľu 20. septembra bude v Bratislave Národný pochod za život. Záujemcovia nech sa prihlásia najneskôr do 13. septembra. Predbežná cena za miesto v autobuse je 13,-€ na osobu. Podrobnejšie informácie oznámime dodatočne. Viac informácií na www.pochodzazivot.sk

·         Do konca septembra mi prosím nahláste deti, ktoré chcú ísť v tomto školskom roku na prvé sv. prijímanie v našej farnosti.