Farské oznamy v týždni od 8. apríl do 14. apríl 2019

Piata pôstna nedeľa

Za Božiu pomoc a uzdravenie pre Beátu

+Mária a Pavel Dráboví a starí rodičia

Poďakovanie za uzdravenie nevesty a za Božie  požehnanie do ďaľšieho života

KVETNÁ NEDEĽA

ČIŽE NEDEĽA UTRPENIA PÁNA

+manžel a syn

KVETNÁ NEDEĽA

ČIŽE NEDEĽA UTRPENIA PÁNA

Za zdravie a Božiu pomoc pre Samka a jeho rodičov

·         Na budúcu nedeľu bude Tridsiaty štvrtý medzinárodný deň mládeže spojený so zbierkou na mládež. Kvetnou nedeľou začína Veľký týždeň. Sv. omša v Šipiciach i v Teranoch začne slávnostným vstupom na pamiatku Pánovho vstupu do Jeruzalema, pri ktorom požehnám ratolesti.

·         Pokiaľ chcete prispieť na kvetinovú výzdobu na Veľkú noc, môžete vložiť svoj milodar do pokladničky vzadu v kostole.

·         Pobožnosť Krížovej cestybude v kostole v Teranoch pol hodinu pred svätou omšou v stredu a v nedeľu.  V Šipiciach bude krížová cesta vo štvrtok o 16.00 hod. Kto koná pobožnosť pred riadne ustanovenými zastaveniami, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

·         Spoločná sv. spoveďbude v kostole v Teranoch v sobotu 13. apríla od 9.00 do 10.00 hod. Spovedanie v ostatných farnostiach nášho dekanátu môžete nájsť na nástenke.

·         Prosím, nahláste mi vašich chorých a starších ľudí, ktorí nemôžu prísť do kostola a chcú prijať sviatosti, aby som ich mohol navštíviť a vyslúžiť im tieto sviatosti.