Farské oznamy v týždni od 8. decembra do 14. decembra 2014

Za upevnenie rodín

Začiatok celodennej adorácie Echaristie

Za duše v očistci

Za zachovanie mieru a spravodlivosti

Za duše v očistci

Sv. Lucie, panny a mučenice, spomienka

Tretia adventná nedeľa

NEPOŠKVRNENÉ POČATIE PANNY MÁRIE, slávnosť

Za duše v očistci

Za duše v očistci

Tretia adventná nedeľa

·        Dnes bude v kostole v Teranoch o 15.00 hod. vyložená Sviatosť Oltárna na pobožnosť na prvú nedeľu v mesiaci spojenú s korunkou k Božiemu milosrdenstvu.

·        V pondelok máme prikázaný sviatok Nepoškvrnené počatie Panny Márie.

·        V stredu 10. decembrabude v kostole v Teranoch celodenná adorácia Najsvätejšej sviatosti Oltárnej sozačiatkom o 10.00 hod. Ukončenie adorácie s požehnaním budeo 16.15 hod. a potom sv. omša. Prosím vás, aby ste podľa možnosti prichádzali na adoráciu počas dňa. Vzadu sa môžete zapísať na jednotlivé časy počas adorácie.

·        V piatok o 17.30 hod. bude vo fare stretnutie detí, na ktoré pozývame zvlášť tie deti, ktoré sú ochotné zúčastniť sa koledovania „Dobrej noviny“ v našej farnosti.

·        Vo štvrtok v Šipiciach a v piatok v Teranoch po sv. omšiach o 17.00 hod. bude stretnutie birmovancov v kostole.

·        Tento týždeň máme zimné kántrové dni v stredu, piatok a sobotu. Záväzný je len jeden deň. Obsah zimných kántrových dní je príchod Kristovho kráľovstva do rodín; duchovná obnova rodín; pokoj a spravodlivosť vo svete. V stredu bude svätá omša s formulárom „Za upevnenie rodín“ a v piatok „Za zachovanie mieru a spravodlivosti“.

·        Na nástenke je vyvesený čas spovedania pred Vianocami v jednotlivých farnostiach krupinského dekanátu. U nás bude spoločná spoveď v pondelok 15. decembra.

·        Prosím, nahláste mi veriacich, ktorí nemôžu prísť do kostola na predvianočnú sv. spoveď. Prídem im vyslúžiť sviatosti do ich príbytkov podľa dohody s príbuznými.

·        Od pondelka 15.12. prebieha deviatnik „Svätá rodina hľadá prístrešie“. Prosím, aby sa záujemcovia, ktorí chcú aby sa táto pobožnosť konala u nich doma, prihlásili u pani kostolníčky Klapalovej.