Farské oznamy v týždni od 9. marca do 15. marca 2015

Za zdravie a Božiu pomoc pre Jozefa

Štvrtá pôstna nedeľa

+manžel Viliam Balačin a rodičia

·         Dnes popoludní o 15.30 hod. prosím členov farskej pastoračnej rady a členov farskej ekonomickej rady na stretnutie ku kostolu v Teranoch.

·         Pobožnosť Krížovej cestybude v kostole v Teranoch bývať pol hodinu pred svätou omšou v pondelok, v piatok a v nedeľu.  V Šipiciach bude krížová cesta v utorok o 16.00 hod. Kto koná pobožnosť krížovej cesty pred riadne ustanovenými zastaveniami, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

·         Pre všetkých mladých, ktorí chcú prijať Pánovo pozvanie vydať sa s Ním na cestu, ktorá je podľa slov Svätého Otca Františka, napriek všetkým výzvam cestou opravdivého šťastia, pripravujeme Kvetný víkend. Pozývame vás na diecézne stretnutie mladých z celej diecézy, bude sa konať cez víkend v dňoch od 27. - 29. marca 2015 v Banskej Bystrici. Čakajú vás zaujímaví hostia, ešte zaujímavejšie témy. Registrovať sa je možné na stránke www.dcmmajak.skdo 20. 3. alebo až priamo na mieste. Viac informácií nájdete na webovej stránke.

·         Vo farnosti Sebechleby sa v utorok 10. marca začína tradičný Deviatnik pred slávnosťou sv. Jozefa. Program deviatnika je na nástenke. Všetci sme srdečne pozvaní zúčastniť sa ho.

·         Vo štvrtok budeme mať kňazi dekanátu rekolekcie v rámci Deviatnika k sv. Jozefovi v Sebechleboch.